CNC Lazer Kesim Korkuluk

Lazer kesim korkuluk, CNC makineleri ile metale lazer kesim işlemi uygulanarak üretilen korkuluk çeşididir. CNC kesim teknolojisi, en karmaşık motifleri oluşturma ve kesilmesi zor olan malzemelerin kullanılmasına olanak tanır. Lazer kesim korkuluk olarak da adlandırılır. Evlerin balkon, bahçe, merdiven gibi korkuluk ihtiyacı hissedilen her yerinde kullanılabilmektedir.  Yalnızca evlerde değil kafe, restoran, deniz kenarı vb. mekanlarda da kullanılan desenli, şık ve tamamlayıcı parçalardır.

Ferforje Lazer Kesim Korkuluk

Ferforje Fransız asıllı bir kelime olup demirin yüksek derecelerdeki ateşle dövülmesi sonucu ortaya çıkan şekillere verilir. Günümüzde de klasik ferforje anlayışına daha modern tasarımlar ve daha özelleştirilmiş işler meydana getirmek mümkündür. Bu tasarımlar CNC metal lazer kesim makineleri ile daha kolay, daha ekonomik ve daha kaliteli bir hale gelmiştir.

CNC metal lazer kesim makinaları ile yapılan ferforjelerin, ölçüler belirlendikten sonra bilgisayar ortamında çizimleri ve tasarımları gerçekleştirilir. Daha sonra çizilen bu tasarımlar, CNC lazer kesim makinaları ile gerçekleştirilen lazer kesim sonrası çapaksız ve hatasız şekilde üretilir.

Lazer Kesim Korkuluk Modelleri

Lazer kesim metal korkulukların çok kullanılmasının başlıca sebebi piyasada birçok farklı renk ve desenin ve bu desenlere uygun aparatlarının bolca bulunmasıdır. Bu aparat, renk ve desenler kullanılarak sınırsız seçenekte model üretilebilmektedir. Bu modellerden beğendiğinizi yaptırabilir dilerseniz düşündüğünüz model hakkında bize bir fikir verip size özel modeli bulmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Lazer kesim metal korkulukların en çok tercih edilen modeli yuvarlak boru şeklinde olanıdır. Montajının daha kolay olması, bununla beraber fiyatının da daha düşük tutulması buna sebep gösterilebilir. Fakat ahşap tutamaklı ve camlı olarak kullanma seçenekleri de mevcuttur.

Ferforje lazer kesim korkuluk sistemleri; balkon korkulukları, Fransız balkon korkulukları, merdiven korkulukları ve daha pek çok alanda ihtiyaç duyulan korkulukları mekana özel çeşitli modellerde, hızlı bir şekilde üretme imkanını sağlamaktadır.

Lazer Kesim Ferforje Balkon Korkuluğu

Balkonlarda kullanılan korkuluklarda en fazla tercih edilen kriterleri karşılayan lazer kesim balkon korkulukları pek çok yönden tercih edilebilmektedir. Modern ve şık duruşu, sağlam ve güvenli oluşu, havayı ve ışığı engellemeyişi…gibi nedenler, pek çok alanda olduğu gibi balkonlarda da tercih sebebi olmuştur.

Lazer Kesim Ferforje Duvar Üstü Korkuluk

Ferforje duvar üstü korkuluk modellerinin lazer kesim teknolojisi ile buluştuğu korkuluk modelidir. İstenilen modelde amacına uygun olarak üretilebilen ferforje görünümlü duvar üstü lazer kesim korkulukları, normal ferforje korkuluklara nazaran daha modern ve şık bir görüntü sunmaktadır. İsteğe özel çizilerek tasarlanışı ve daha hızlı üretimi, lazer kesim korkuluklarının daha fazla tercih edilmesini sağlamaktadır.

Lazer Kesim Ferforje Merdiven Korkuluğu

Lazer kesim merdiven korkuluğu, estetik ve şık görünümünden dolayı lazer kesimin en çok kullanıldığı işlerden biridir. CNC lazer kesim merdiven korkulukları ev, iş merkezi, restaurant, otel gibi yapılar başta olmak üzere iç ve dış tüm mekanlarda uygulanabilmektedir. Sağlam olmasının yanında şık görüntüsüyle de dikkat çeken lazer kesim korkuluklar, tüm merdiven modellerine göre rahatlıkla üretilebilmektedir. Lazer metal kesimi ahşap ve cam gibi küpeşte tasarımlarıyla buluşturup şık ve özel tasarımlar da tercih edebilirsiniz.

Lazer Kesim Korkuluk Fiyatları

Lazer kesim korkuluk fiyatları, malzemenin kalitesi ve profil kalınlığı, yoğunluğu ve işin metrajına göre değişmektedir.

Karalar Metal olarak, dilediğiniz ölçüde ve modelde üretim yapabilmekteyiz. Net bir fiyat bilgisi almak ve projenize özel ölçü ve model çalışması yaptırmak için 0216 365 7157 | 0532 762 2219 telefon numaralarından ya da info@karalarmetal.com.tr mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.