Paslanmaz Metal Çiçeklik (Saksı)

Çiçeklikler, kullanım amacında dolayı paslanmaz malzeme kullanılarak üretilmektedir. Karalar Metal, her türlü çiçeklik modellerini istenilen boyutta paslanmaz malzeme kullanarak üretmektedir.

Paslanmaz Çelik Saksı (Çiçeklik)

Paslanmaz Çelik dayanıklı ve yüksek mukavemet-ağırlık oranına sahiptir – uzun ömürlü dekoratif saksıların üretilmesi için ideal malzemelerden birisidir. Paslanmaz Çelik saksılar (Paslanmaz çiçeklik) ağırdır, metalik görünüşü itibari ile estetiktir. Sınırsız şekil, ölçü ve istenirse renk seçeneği mevcuttur. Paslanmaz saksıların doğrudan kullanılabilmesi için saksıların iç yüzeyine sıcak ve soğuk havalarda bitkiyi korumak için ek uygulamalar yapılır. Çoğu paslanmaz saksı imalatçısı korozif boya kullanmaktadır. Karalar Metal olarak paslanmaz saksıların doğrudan toprak konarak dikim yapılabilmesi için fiber izolasyon yapıyoruz. Talep edilmesi halinde iç mekanlar için fiber iç hazne de yapılabilmektedir. Böylelikle sıcak ve soğuk ortamlarda havadaki ve saksıdaki nemin paslanmaz yüzeyinde tutunmasını engelleyerek saksıların dış yüzeyinin kuru kalmasını sağlar. Aynı zamanda bitki köklerini metal gövdenin aşırı ısınması ya da soğuk olması durumunda ısı yalıtımı görevi görür.

Paslanmaz Metal Çiçeklik Modelleri

Paslanmaz metal çiçeklikler çeşitli renk ve modellerde tasarlanabilmektedir. Paslanmaz metal malzeme kullanılarak katlı, ferforje, tekli, ikili ya da istenilen modelde çoklu bölmeli çiçeklik modelleri üretilebilmektedir. Parklarda, bahçelerde, evlerde ve işyerlerinde kullanılan bu çiçeklikler (saksılar) için mekana uygun olarak farklı tasarım ihtiyaçları doğmaktadır.

Karalar Metal olarak, paslanmaz metal malzeme kullanarak gerçekleştirdiğimiz çiçeklikler ile istediğiniz modelde, renkte ve büyüklükte paslanmaz metal tasarımları üretebilmekteyiz.

Paslanmaz Metal Çiçeklik Fiyatları

Paslanmaz metal çiçeklikler, farklı tasarımlarda, farklı boyutlarda, farklı modellerde ve farklı renklerde üretilmektedir. Dolayısı ile sabit bir fiyattan bahsetmek mümkün değildir. İsteğinize özel imalat yaptırmak ve paslanmaz metal çiçeklik fiyatları konusunda ayrıntılı bilgi almak için 0216 365 7157 | 0532 762 2219 telefon numaralarından ya da info@karalarmetal.com.tr mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.