Paslanmaz Spider Cephe

Spider Cephe Nedir?

Temperli cam kullanılarak belli ölçüde camlar paslanmaz çelik malzemeyle bir araya getirilerek oluşturulan sistemlerdir. Şeffaf (transparan) giydirme sistemli bu cepheler camı monte etmek için kullanılan 304 veya 316 kalitede uzun ve kısa olarak çeşitli ürün ve modelleri olan paslanmaz ürünlerdir. Alt taşıyıcı sisteminin alüminyum çerçeveli sistemlerden farklı olarak cam ya da paslanmaz elemanlardan oluşur ve parça parça veya bütün olarak üretilir.

Spider Cam Cephe Sistemleri

Spider cephe sistemleri dayanıklılıkları en üst seviyede olan cam ve taşıyıcı sistem elemanları ile yapılmaktadır. Ancak, taşıyıcı malzeme özellikleri; camların modellerine ve kalınlıklarına göre değişkenlik göstermektedir. Spider cephe sistemlerinde statik hesaplamalar sonucunda camın boyutuna göre belirlenen farklı kalınlıkta rodajlı, temperli, lamine camların kullanılır. Spider cephe sistemlerinde temperli cam kullanılması daha uygundur.

Spider Cam Cephe Modelleri

Spider cepheler; dairesel, kare-dikdörtgen ve oval-elips olarak farklı renklerde tasarlanabilmektedir. Spider cam cepheler genellikle saçaklarda, cephe sistemlerinde, panoramik asansörlerde ve cam seperatörlerde tercih edilmektedir. Cam kalınlıklarını kullanım alanının genişlik ve yüksekliğine göre çıkacak statik değerler doğrultusunda seçilmektedir. Spider cephe (transparan cephe) camları, lamine tek cam veya lamine çift cam olarak kullanılabilmektedir.

Spider Cam Cephe Fiyatları

Spider cam cephe fiyatları kullanılan cam çeşidine, malzemeye ve modele göre değişmektedir.

Karalar Metal olarak; spider cepheleri, şartlar doğrultusunda dilediğiniz ölçü ve modellerde uygulayabilmekteyiz. Net bir fiyat bilgisi almak ve projenize özel ölçü ve model çalışması yaptırmak için 0216 365 7157 | 0532 762 2219 telefon numaralarından ya da info@karalarmetal.com.tr mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.