Cam Vazo Korkuluklar

Cam vazolu modelleri ile evinizdeki şıklık ve modern tasarım ortaya çıkıyor. Birbirinden farklı tasarımları, merdivenlerinize özel ölçüler alınarak hayallerinizi gerçekleştiren ve sizlere kişiye özel pirinç korkuluk üretim hizmetini sunan Kayalar Metal kaliteyi evinize getiriyor. Villa ve evlerinizin merdiven çıkışlarında bulunan ve sizlere mükemmel kullanım kolaylıkları sağlayan camlı vazo küpeşte, çağın modasına ve günümüz teknolojisine ayak uydururken sizlerin hayatını daha kolay hale getirebileceği gibi evinizi de görsel güzelliğe kavuşturacaktır.

Cam Vazo Korkuluk Nedir?

Korkuluk kullandığımız cam vazo şeklindeki dikmelerin camları el yapımıdır, üzerinde kullanılan aksesuarlar paslanmaz veya pirinç malzemeden üretilir. Vazo görünümlü dikmeler modeline göre iki veya üç parçadan özel cam kalıplarına dökülerek elde edilmektedir. İsteğe göre pirinç veya paslanmaz aparatlar kullanarak monte edilmektedir. Özellikle klasik merdivenler için oldukça estetik görünümler elde etmeyi isteyenlerin tercih ettiği bir tasarım seçeneğidir.

Cam Vazo Korkuluk Modelleri

Kırılmaz camdan üretilen dikme cam vazolar, kristal parlaklığında lüks konut ve işyerinde çok fazla tercih edilmektedir. Cam vazolu küpeşte, bronz ve eskitilme renginde üretilerek Osmanlı yıllarındaki dizaynlarını yeniden sizlerle buluşturmaktadır. Kendi alanında çok fazla çeşitleri olan sağlam kullanışlı bir küpeşte modeli olarak cam vazoyu ev ve iş yerlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Cam Vazo Korkuluk Fiyatları

Cam vazo korkuluk fiyatları, montaj yapılacak yerin özelliğine, kullanılacak malzemeye ve miktarına göre değişiklik göstermektedir. Her ürün çeşidinde olduğu gibi bu modellerde de sabit bir fiyattan söz etmek mümkün değildir.

Karalar Metal olarak, dilediğiniz ölçüde ve modelde üretim yapabilmekteyiz. Net bir fiyat bilgisi almak ve projenize özel ölçü ve model çalışması yaptırmak için 0216 365 7157 | 0532 762 2219 telefon numaralarından ya da info@karalarmetal.com.tr mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.