Parapet Üstü Korkuluk

Parapet üstü korkuluklar balkon parapetlerinde tercih edilen korkuluk sistemidir. Genellikle, balkonlarda ve merdivenlerde duvarın üzerine yapılır. Sağlamlığı ve farklı işlevi ile güvenle kullanılabilen bu ürünler göze hitap eden korkuluk türüdür.

Parapet üstü korkuluk uygulaması zemine montajı yapılmaz Duvar ya da parapet üzerine montaj yapılır. Genelde tek ara hat veya 2 ara hat kullanılır veya hiç ara hat kullanılmadan uygulama yapılır.

Paslanmaz Parapet Üstü Korkuluk

Parapet üstü korkuluklar firmamız tarafından, zeminden belli bir yükseltili yerlerde uygulanmak üzere paslanmaz metal malzemelerden üretilmektedir.

Parapet Üstü Korkuluk Modelleri

Farklı modellerde ve farklı boyutlarda üretilen parapet üstü korkuluklar, her alana uygun olarak üretilir. Mekanlarına kaliteli çözümler getirmek isteyen kişilerin güvenle tercih edebileceği bu ürünler paslanmaz özellikte üretildiğinden, uzun süreli kullanım sağlamaktadır. Farklı modellerde ve farklı boyutlarda üretilen parapet üstü korkuluklar her alana uygun olarak üretilmektedir.

Balkon kenarlarında şık bir görünüm sağlayan parapet üstü korkuluklar, ara hatsız ve isteğe bağlı olarak bir ya da iki camlı şekilde montajlanabilmektedir.

Parapet Üstü Korkuluk Fiyatları

Her ürün çeşidinde olduğu gibi parapet üstü korkuluk fiyatları hakkında da sabit bir fiyattan söz etmek mümkün değildir.

Karalar Metal olarak, dilediğiniz ölçüde ve modelde üretim yapabilmekteyiz. Net bir fiyat bilgisi almak ve projenize özel ölçü ve model çalışması yaptırmak için 0216 365 7157 | 0532 762 2219 telefon numaralarından ya da info@karalarmetal.com.tr mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.