Asansör Sac Kaplama

Sac kaplama, normal olarak plastik veya metal alaşımdan yapılmış, bir binanın dışını veya içini kaplamak için inşaatta kullanılan bir panel malzemesidir. Çatılar, dış veya iç duvarlar, tavanlar ve asansörler gibi çeşitli yerlerde kullanılabilir.

Asansör kaplamaları; asansör zemin kaplamaları, asansör içi kaplama, asansör kabin kaplama, asansör kenar kaplamaları, asansör kapı kaplama gibi alanlara ayrılmaktadır.

Hastane asansörleri, otel asansörleri, okul asansörleri, üniversite asansörleri, şirket asansörleri, rezidans asansörleri, konut asansörleri, alışveriş merkezlerinde, iş merkezleri, metro ve metrobüs toplu taşıma alanlarında kullanılan asansörlerin tamamında paslanmaz malzeme sac kaplama kullanılmaktadır.

Asansör Sac Kaplama Modelleri

Asansör cam kaplama içerisinde farklı desenler ve cam renklendirme yapılması mümkündür. Camın renklenmesi cama daha parlak ve daha canlı bir görünüm kazandırır. Uzun ömrüyle ve sağlıklı yapısıyla yapıların ilk tercihi olan paslanmaz asansör kaplama, darbelere karşı dayanıklı olabilmesi için de en iyi en kaliteli malzemeyi kullanmaktadır. Paslanmaz çelik ya da paslanmaz sac malzemesiyle kaplanan asansör içleri, Karalar Metal ile büyük bir titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Asansör Sac Kaplama Fiyatları

Karalar Metal olarak, dilediğiniz şekilde kaplama yapabilmekteyiz. Net bir fiyat bilgisi almak ve projenize özel ölçü ve model çalışması yaptırmak için 0216 365 7157 | 0532 762 2219 telefon numaralarından ya da info@karalarmetal.com.tr mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.