Paslanmaz Mesh Nedir?

Paslanmaz mesh (meş) kaynaklı tel örgü, birçok farklı müşterinin birçok farklı uygulama için kullandığı oldukça popüler ve çok yönlü bir üründür. Karalar Metal, paslanmaz çelikten imal edilmiş yüksek kaliteli paslanmaz çelik kaynaklı tel örgü tedariki konusunda uzmanlaşmıştır.

Paslanmaz çeliğin korozyon direncinin ve temiz görünümünün yanı sıra, paslanmaz çelik kaynaklı tel örgü seçmenin bir başka yararı, tellerin her kavşakta fiziksel olarak kaynaklanması nedeniyle, telin sağlam ve sert kalacağıdır. Güçlü ve tutarlı kaynaklar, paslanmaz çelik kaynaklı tel örgüyü genel endüstriyel kullanım için ideal bir seçenek haline getirir; çünkü kaynaklı örgü, dokuma bir örgü ile imal edilirken yıpranmadan, dikdörtgen, kare veya disk gibi daha küçük boyutlarda kesilebilir.

Paslanmaz Mesh Korkuluk

Paslanmaz Mesh Korkuluk paslanmaz metal tel örgüden yapılan korkuluk türüdür. Çelik örgü halat kullanılarak üretilen dekoratif görüntüye sahiptir. Mimari alanlarda ve güvenlik amaçlı alanlarda her geçen gün kendine genişleyen bir alan açan çelik ağ (mesh), diğer ürünlere göre daha büyük üretim boyutlarının tek parça olarak yapılabilmesi çok büyük avantaj sağlamaktadır. Uygulama yerinden sökülüp takılabilme özelliği sebebiyle bakım onarım yapılmasına imkân tanımaktadır.

Paslanmaz Metal Örgü (Mesh) Korkuluk Kullanım Alanı

Paslanmaz metal örgü (mesh) korkuluk, seyir alanı, helikopter pisti, seperatör, futbol sahası, basketbol sahası, viyadük alanı, köprü, sosyal alanlarda, güvenlik gerektiren alanlarda veya sizin projenizde düşündüğünüz güvenlik gerektiren bölümlerde kullanılabilir. Görsel şıklığı, kullanıldığı ortamda kendini belli eden bir yapısı vardır. Metal ürün olmasına rağmen, endüstriyel bir görünümün yanı sıra kullanılan alana zarafet verir. Peyzaj alanında, bitkilere zarar vermediği için yeşillendirme için sağlıklıdır. Üç boyutlu tasarımlar için idealdir. Tel kalınlıklarına ve örgü modellerine göre geniş yelpazede üretilmektedir.

Paslanmaz Mesh (Metal Örgü) Korkuluk Modelleri

Tasarladığınız ortama uyum sağlaması da çok önemli özelliklerindendir. Çok sade olması gereken bir ortam oluşturduğunuz takdirde, paslanmaz çelik ağ (mesh) kullandığınızda hiçbir değişiklik hissetmezsiniz. Teknolojik, karmaşık, modern, çılgın, tarihsel, rüküş, ihtişamlı ortamlara da aynı şekilde uyum sağlar. Paslanmaz metalin kendine özgü rengini veya dilediğiniz renklere boyanabilme özelliğinin olması da ayrıca unutmamalıdır.

Paslanmaz Mesh Korkuluk Fiyatları

Paslanmaz mesh korkuluk fiyatları; tel kalınlığına, modele, örgü modeline, kullanım alanına ve miktarına göre değişmektedir.

Karalar Metal olarak, dilediğiniz ölçüde ve modelde üretim yapabilmekteyiz. Net bir fiyat bilgisi almak ve projenize özel ölçü ve model çalışması yaptırmak için 0216 365 7157 | 0532 762 2219 telefon numaralarından ya da info@karalarmetal.com.tr mail adresinden bize ulaşabilirsiniz