Paslanmaz Çelik Bahçe Kapıları

Paslanmaz çelik kapılar, her zaman her yerde güvenliğin önceliğidir. İşlevsellik ve dayanıklılığı en iyi şekilde birleştiren paslanmaz kapılar en iyi güvenlik seçeneğidir. Aynı zamanda, paslanmaz kapılar, sadece güvenlik için değil, çeşitli alanlarda kullanılabilir. Dayanıklılık ve direncinden dolayı su arıtma tesisleri, gıda işleme tesisleri gibi ortamlar için ideal olmaktadır. Müzeler ve laboratuvarlar gibi temiz kalması zorunlu olan ortamlarda da tercih edilmektedir. Ayrıca, paslanmaz çeliğin hatları estetik açıdan çekici gelmesini sağlar. Bundan dolayı otel lobilerinde, iş merkezlerinde, finans merkezlerinde ve toplu taşıma istasyonlarında kullanımı fazladır.

Paslanmaz çelik bahçe kapıları uzun ömürlü, dayanıklı ve şık bir görünüm katmayı sağlar. Ayrıca fazla masraf yapmaktan da kaçınmış olursunuz.

Paslanmaz Kapı Zamanla Paslanabilir mi?

Almış olduğunuz paslanmaz kapının zaman ilerledikçe paslanıp paslanmayacağı merak konusudur. Paslanmaz çeliğin en az % 11.5 krom içeriğine sahip bir çelik alaşım olarak bilinmektedir. Bu materyal, normal metallere kıyasla pas ve leke yapmayan belirli özelliklere sahiptir. Paslanmaz çelik ürünleri üreten veya kullanan hemen herkes paslanma ya da zaman zaman leke görmektedir. Lekelenme ve paslanma, alıcıların yapmış olduğu ödemeden dolayı gerçekten rahatsız etmektedir. Bazı durumlarda aslında paslanmaz çelik imalatçıların “Paslanmaz” ifadesinden daha az leke olduğu anlamına geldiğini ifade etmektedirler. Doğru montaj şekli, kaliteli malzeme ve zamanında yapılacak bakım ile lekelenme gibi sorunlardan tamamen kurtulabilirsiniz.

Paslanmaz Bahçe Kapı Modelleri

Karalar Metal, bu anlamda sizlerin yaşam alanlarına şıklık, estetiklik ve sağlamlık kazandıracak bahçe kapıları modelleriyle hizmetinize sonuna kadar açıktır. Bahçe kapıları bahçenize uygun olarak çeşitli şekil ve ebatlarda isteğinize uygun hazırlanmaktadır. Her alanda kullanılan paslanmaz kapı modelleri, firmamızın tecrübesi ve teknolojik alt yapısıyla üretilebilmektedir.

Paslanmaz Kapı Fiyatları

Uygun fiyat politikasından vazgeçmeyen ve tercih edildiğinde sizlere çözüm ortağı olan Karalar Metal, mekanlarınızda fark yaratmak ve şıklık ile güveni sizlere bir arada yaşatmak için elinden geleni yapmaktadır.

Karalar Metal olarak, dilediğiniz ölçüye göre paslanmaz bahçe kapısı üretimi yapabilmekteyiz. Net bir fiyat bilgisi almak ve projenize özel ölçü ve model çalışması yaptırmak için 0216 365 7157 | 0532 762 2219 telefon numaralarından ya da info@karalarmetal.com.tr mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.