Paslanmaz Metal Merdivenler

Karalar Metal olarak, paslanmaz metal merdivenlerde ergonomik ve kullanışlı modellerimizle hizmet vermekteyiz. Merdivenlerin imalatı dışında merdiven korkulukları da geniş ürün seçeneğimiz içerisinde yer almaktadır. Ayrıca merdivenin paslanmaz oluşu hem estetik olarak hem de dayanıklılık olarak daha avantajlıdır.

Paslanmaz Metal Cam Merdivenler

Cam korkuluk ve cam merdiven imalatımızda cam ile birlikte diğer malzemeleri de (krom, paslanmaz, ahşap… gibi) kullanarak mekana dekorasyona ve kulanım maksadına uygun cam korkuluklu cam, paslanmaz metal, krom ve ahşap ile birlikte fark oluşturacak tasarımda camlı merdivenler ve korkuluk modelleri yapmaktayız.

Cam merdivenler kırılmaz cam malzemeden yapılan kalın camlı merdivenlerdir. Herhangi bir risk barındırmazlar. Merdiven iskeleti de tamamen paslanmaz çelikten üretildiği için oldukça sağlam ve dayanıklıdır.

Paslanmaz Metal Döner Merdivenler

Paslanmaz metal döner merdivenler, binalarda, dubleks ev içerisinde, katlar arasında oldukça kullanışlıdır ve estetik bir görünümü vardır. Döner merdivenler vazgeçilmez yapılar arasında yer almaktadır. Döner merdivenlerin yapımında kullanışlılığına olduğu kadar estetik duruşa da önem verilmektedir. Cam, paslanmaz metal, krom ve ahşap ile birlikte kullanılarak oluşturulan korkuluklu tasarımlarıyla döner merdivenler oldukça göz kamaştırabilmektedir.

Paslanmaz Metal Merdiven Modelleri

Paslanmaz metal merdivenlerin; düz ya da döner biçimde, paslanmaz metal, cam, ahşap…gibi malzemeler kullanılarak tasarlanan modelleri vardır. Çeşitli korkuluk tasarımlarıyla birlikte metal merdivenler çok fazla modelde tasarlanabilmektedir.

Paslanmaz Metal Merdiven Fiyatları

Paslanmaz metal merdivenler, oluşturulacak tasarıma, kullanılacak malzeme türüne, kullanılacak alana ve malzeme miktarına göre değişmektedir.

Karalar Metal olarak, dilediğiniz ölçüde ve modelde üretim yapabilmekteyiz. Net bir fiyat bilgisi almak ve projenize özel ölçü ve model çalışması yaptırmak için 0216 365 7157 | 0532 762 2219 telefon numaralarından ya da info@karalarmetal.com.tr mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.