Lamalı Korkuluk

Hepimiz aslında yaşadığımız mekanların şık görünmesinin yanında bizlere güven vermesini de isteriz.  Karalar Metal olarak, tüm işlerimizde olduğu gibi paslanmaz lamalı korkuluk modellerimizdeki çeşitlilikle, sizlerin isteğine uygun modern ve estetik ürünleri sağlam şekilde montajlayıp güvenle ve gönül rahatlığıyla kullanmanıza olanak sağlayacak şekilde titizlikle çalışmaktayız.

Paslanmaz Lama Dikmeli Korkuluk

Paslanmaz lama dikmeli korkuluk üst güverteler veya diğer üst yapıların üzerinde, kenarlara diklemesine yerleştirilmiş elemanlar (çelik çubuk veya profiller; punteller, dikmeler) ve bunlar arasında gerilmek suretiyle yerleştirilmiş halatlar ile veya yine bu dikmelere kaynak veya perçin ile yatay olarak tutturulmak suretiyle yerleştirilmiş ince, şerit levhalar (lama) veya çelik profiller, çubuklar ile oluşturulmuş korkuluklardır. Korkuluk işlevi gören bir eleman da küpeştedir. Küpeşte borda kaplamasının güverteden yukarıya doğru uzatılarak oluşturduğu korkuluktur.

Paslanmaz Lama Korkuluk Kullanım Alanları

Güvenliği ve sağlamlığı ön plana çıkaran lama korkuluk sistemleri; merdiven, balkon ve teras korkuluklarında güvenle uygulanabilmektedir.

Paslanmaz Lama Korkuluk Modelleri

Firmamızın dünya standartlarında birinci sınıf malzeme kullanarak üretimini yaptığı paslanmaz lama korkuluk modelleri, çeşitlilik bakımından da oldukça zengin bir ürün yelpazesine sahiptir. Lama dikmeler sayesinde paslanmaz ve camın birleşim yüzeyi isteğe göre çeşitlendirilebilmektedir.

Modellerimizi sizlerin de isteği doğrultusunda projeye özel olarak üretmekteyiz ve hizmete sunmaktayız. Proje detayına göre de ister düz ister motifli bir şekilde üretim yapabilmekteyiz. Genellikle standart ölçülerde çalışılan bu modellerde siz isterseniz bu standardın dışına çıkara size özel çalışmalar da sunabilmekteyiz.

Paslanmaz Lama Dikmeli Korkuluk Fiyatları

Her ürün çeşidinde olduğu gibi bu paslanmaz lama dikmeli korkuluk fiyatları hususunda da sabit bir fiyattan söz etmek mümkün değildir. Siz müşterilerimize özel olarak çalışmalarını yaptığımız ürünün detaylarına göre bir fiyatlandırma çıkarılmaktadır.

Karalar Metal olarak, dilediğiniz ölçüde ve modelde üretim yapabilmekteyiz. Net bir fiyat bilgisi almak ve projenize özel ölçü ve model çalışması yaptırmak için 0216 365 7157 | 0532 762 2219 telefon numaralarından ya da info@karalarmetal.com.tr mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.