Paslanmaz Saçak (Kanopi)

Paslanmaz saçak, binaların girişlerinde uygulanan ve girişin kar, yağmur gibi doğal etkenlere maruz kalmasını önleyen sistemlerdir. Cam tutucular, çelik taşıyıcılar, kanopiler ve cam kullanılarak oluşturulurlar.

Özellikle kış aylarında insanları yağmurdan, kardan ve doludan koruyan bu saçaklar, tahmin edilemeyecek olan parçaların insanlara zarar vermesini de engelleyecektir. Yukarıdan düşen herhangi bir cismin insanlara zarar vermeden önlenebilmesine büyük fayda sağlar. Paslanmaz metallerden ve güvenilir şekildeki camların kullanımıyla estetik bir görünüm sağlayan bu saçaklar son derece güvenli bir yapı ürünüdür.

Paslanmaz Saçak (Kanopi) Nedir?

Kanopi (sundurma) son dönemlerde ülkemizde yeni yapılan ve görsel olarak gerçekten devasa yükseklikte ve görünüm olarak çok heybetli binalar yapılmakta ve bu kadar gelişmiş projelerde artık saçaklar tamamen bir ihtiyaç hali almaktadır.

Paslanmaz saçaklar sizlerin kullanımına uygun, şıklığınızdan ödün vermeyeceğiniz ve aynı zamanda kullanım alanına güven katan bir üründür. Paslanmaz yapısıyla sizlere uzun sürelerce hizmet verebilen bu araçlar, estetik yapısıyla da dikkat çekmektedir.

Paslanmaz Cam Saçak (Kanopi) Modelleri

Eski dönemlerden günümüze kullanımı artarak gelen paslanmaz saçaklar, gösterişli duruşu ve zariflikleriyle kendisini gösteren korkuluk modelidir. Kullanım alanlarına göre birçok farklı modelde ve çeşitte üretilebilen bu modeller, hem şık bir dizayna sahip olmanızı hem de güvenlik tedbirleriniz arasına bir artı değer daha katmanızı sağlayacaktır.

Paslanmaz saçak, her bina ve yapı için farklı modellerde tasarlanmaktadır. Bu modeller ihtiyaca göre tasarlanıp oluşturulur. Paslanmaz çelik özelliğiyle yapılan bu saçaklar, uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Ayrıca bu saçakların camlı modellerinin de bulunduğunu ve böylece istenilen şıklık seviyesine ve modern bir mimari çizgiye ulaşılabilir. Üretilen kanopiler çeşitli renkte camlardan yapılabilmektedir.

Paslanmaz Cam Saçak (Kanopi) Fiyatları

Her ürün çeşidinde olduğu gibi paslanmaz saçak modellerinde de sabit bir fiyattan söz etmek mümkün değildir. 

Karalar Metal olarak, dilediğiniz ölçüde ve modelde paslanmaz cam saçak (paslanmaz kanopi) üretimi yapabilmekteyiz. Net bir fiyat bilgisi almak ve projenize özel ölçü ve model çalışması yaptırmak için 0216 365 7157 | 0532 762 2219 telefon numaralarından ya da info@karalarmetal.com.tr mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.