Boyalı Halatlı Korkuluk

Paslanmaz lama ve borular ile paslanmaz boyalı halatın mükemmel görüntüsü mekanınızda farklılık yaratmaktadır. Hepsi paslanmaz çelikten üretilen korkuluklarımız, mimari konut veya yapılara tam uyum sağlamaktadır. Kullandığımız halatlar, aksesuarlar, lama ve borular paslanmaz malzemeden imal edilmiştir.

Halatlı küpeşte mekanlara estetik bir görünüm kazandırır. Paslanmaz Halatlı Korkuluk, alanlarda doğal bir görüntü sunmakta ve görüş alanını daraltmamaktadır. Güvenlik gerektiren her alanda kendini öne çıkaran ve varlığıyla fark yaratan bu korkuluk modelleri, yaşam yerlerinde maksimum güven arasındadır. Paslanmaz halatlı korkuluk, ayrıca herhangi bir ofis binasına veya açık bir alana manzarayı engellemeden modern bir görüntü sunmaktadır.

Karalar Metal, paslanmaz halatlı korkulukları isteğiniz doğrultusunda boyamaktadır.

Halatlı Korkuluk Modelleri

Halatlı korkuluk günümüz modern mimarisi için uygun çözümlerden biridir. Kullandığımız halatlar çelikten üretilmektedir. Halat kalınlıkları 3 mm ile 20 mm arasında değişmektedir. Halatlı korkuluk modelleri şık ve estetik bir görüntü sunmaktadır. Birçok modelli vardır. Statik boyalı çelik dikmeler, çelik üzeri ahşap giydirilmiş dikmeler, lama ve kutu profiller ile kombinlenerek muhteşem dizaynlar yapılabilmektedir. Paslanmaz çelik Halatları sadece yatayda değil yerden tavana özel üretim paslanmaz gergi aksesuarları kullanılarak ta yapılabilmektedir.

Boyalı Halatlı Korkuluk Bakımı

Boyalı halatlı korkuluk bakımı oldukça kolay olup, neredeyse hiç bakım gerektirmeden ömür boyu kullanabilirsiniz. Ayrıca paslanmaz cam korkuluklar gibi düzenli temizlik gerektirmezler.

Boyalı Halatlı Korkuluk Fiyatları

Boyalı halatlı korkuluk fiyatları için oldukça geniş bir skaladan bahsedebiliriz.

Karalar Metal olarak, dilediğiniz ölçüde ve modelde üretim yapabilmekteyiz. Net bir fiyat bilgisi almak ve projenize özel ölçü ve model çalışması yaptırmak için 0216 365 7157 | 0532 762 2219 telefon numaralarından ya da info@karalarmetal.com.tr mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.